Hakkımızda

SEOZOR SEO Ajansı Olarak Google, Yandex, Bing, Diğer Arama Motorları, Sosyal Medya Mecraları ve Popüler E-Ticaret Platformlarında Sizi En Üst Sıralara Çıkartacak Çalışmalar Yapıyoruz.

Tüm Platformlarda Sizi En Üst Sıralara Taşıyarak; Kazancınızı, Satışlarınızı ve Marka Bilinirliğinizi Maksimize Ediyoruz. 

Türkiye’nin en iyi SEO ajansı olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen SEOZOR SEO ajansı olarak siz değerli müşterilerimize en etkili ve en kaliteli hizmeti vermek için global SEO ajanlarını ve son gelişmeleri takip ederek kendimizi Türkiye’ye göre değil tüm dünya’ya göre geliştiriyoruz. Bu doğrultuda Hindistan, Amerika, Çin gibi rekabeti Türkiye’den çok daha yüksek olan ülkelerdeki çalışmaları takip ederek Türkiye’deki müşterilerimize de orada yapılan çalışmalara göre çalışmalar yaparak çok hızlı ve etkili çalışmalar yapmaktayız. Bizimle çalışan müşterilerimize kısa sürede gözle görülür sonuçlar sağlayarak verdiğimiz güvenle çok kısa sürelerde SEO alanında ismimizi birçok platformda duyurmanın gururunu taşımaktayız.

SEO Çalışması

Genel SEO Çalışması

Google ve diğer arama motorlarında en ön sıralara çıkmanız için yaptığımız site-içi ve site-dışı SEO çalışması.

Yerel SEO Çalışması

Google haritalar ve yandex haritalarda en üstte çıkmanız için yaptığımız detaylı yerel SEO çalışması.

E-Ticaret SEO Çalışması

Kendi e-ticaret siteniz veya trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, n11 gibi popüler platformlarda en ön sıralara çıkmanız için yaptığımız SEO çalışması.

Site-İçi SEO Çalışması

Websitenizin arama motorlarında öne çıkması için gerekli olan parametrelere göre websitenizin optimize edilmesi için yaptığımız SEO çalışması.

Amacımız, Türkiye'nin En İyi SEO Ajansı Olmak Değil
Dünya'nın En İyi SEO Ajansı Olmaktır.

Güç Birliği Yaptığımız Firmalardan Yalnızca Birkaçı

Siz de en ön sıralara çıkmak istiyorsanız hemen ulaşın.